Lis

08

Auto do ślubu Olsztyn

Published by In Category Blog

W województwie warmińsko-mazurskim wiele firm oferuje usługi, których specjalnością są pojazdy do ślubu. Jednak wśród nich najbardziej cieszącą się zainteresowaniem ofertę przygotowała każda profesjonalna wypożyczalnia z Olsztyna.

W ich ofertach znalazło się auto do ślubu z Olsztyna reprezentujące niemalże każdą z epok motoryzacji. Największą popularnością wśród Nowożeńców cieszą się samochody retro. Między innymi mają do dyspozycji takie modle jak Citroen z 1937 roku, Skoda Octavia z 1961, popularny Garbus a nawet Austin Princesess.
Samochód do ślubu z Olsztyna to również nowoczesne modele takich marek jak Mercedes, Audi, Volkswagen, Chrysler, BMW a nawet Jaguar. Na Nowożeńców czeka również limuzyna z otwieranym dachem, klimatyzacją, podgrzewanymi siedzeniami, szampanem w lodówce, obsługiwana w cenie wynajmu przez szofera w uniformie skrojonym na miarę.

Samochód do ślubu w Olsztynie w zależności od indywidualnych preferencji można wynająć na godziny oraz do stałej dyspozycji podczas całego wesela.

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 1072, dzisiaj: 1