okrycie wierzchnie

Kwi

09

Jakie okrycie wierzchnie dla Panny Młodej

Published by In Category Blog

Jeśli Para Młoda bierze ślub w gorącym wakacyjnym dniu, oczywiście Pannie Młodej w zupełności wystarczy sama suknia ślubna. Jednak kiedy pogoda okaże się być  niezbyt łaskawą albo też narzeczeni planują ceremonię na czas wiosny, zimy albo jesieni, z całą pewnością trzeba pomyśleć o okryciu wierzchnim dla Panny Młodej. Na szczęści jednak wykonane ze sztucznych materiałów krótkie bolerka-koszmarki, które pamiętamy z lat dziewięćdziesiątych, odeszły już do lamusa. Dziś bowiem stawia się na rozwiązania zupełnie inne, znacznie bardziej ciekawe i oryginalne. To znaczy na jakie?

Okrycie wierzchnie możliwości jest wiele!

Oczywiście każdorazowo powinniśmy zdawać sobie sprawę z faktu, iż okrycie wierzchnie musi być idealnie dopasowane do całego outfitu kobiety, a głównie rzecz jasna do jej sukni ślubnej. Wiele pań decyduje się na przykład na stylowe narzutki, które dają co prawda niewielkie poczucie ciepła, ale prezentują się świetnie. Szal na ramionach także okaże się dobrym pomysłem w sytuacji gdy słupki rtęci nie będą tak łaskawe, jak mogłoby się wydawać. Ale to nie wszystko, bowiem niejedna Panna Młoda wybiera dla siebie marynarkę – może mieć ona krój klasyczny lub też niezwykle oryginalny.

Nie wiesz co zrobi z suknią ślubną? Zalega Ci w szafie? Wystaw darmową ofertę na komis sukien ślubnych – najlepszy komis ślubny online!

Jeśli zaś chodzi o zimowe śluby, najlepszym rozwiązaniem będzie futrzana etola, która znakomicie ozdobi ramiona Panny Młodej (oczywiście wcale nie musi być ona wykonana z prawdziwego futra, bowiem te z ekologicznego także bardzo dobrze się prezentują). Ostatnimi czasy coraz częściej widzimy, że kobiety do swoich prostych, najczęściej koronkowych sukien  w stylu rustykalnym, vintage czy boho wybierają także ogromne szale, które swoim wyglądem przypominają nieco koce. Trzeba przyznać, że bardzo dobrze prezentują się one zarówno na żywo, jak i na pamiątkowych fotografiach czy nagraniach. A nasza Panna Młoda na pewno nie zmarznie!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 508, dzisiaj: 1