ślubny poranek

Lut

16

Ślubny poranek – jak go zaplanować?

Published by In Category Blog

Od zaręczyn do ślubu było dużo czasu, potem Wasze dni wypełniały kolejne przedślubne obowiązki, a teraz jakoś niepostrzeżenie nastał ślubny poranek. Czy chcecie przeżyć go w stresie czy tez sprawić, by był cudowny? Jeśli wybieracie to drugie rozwiązanie, koniecznie zapoznajcie się z poniższym tekstem!

Ślubny poranek warto, abyście ustawili budzik kilka minut wcześniej, by wstawanie nie przypominało gorączkowej, nerwowej gonitwy. Zdecydowanie lepiej kilka minut spokojnie poleżeć i pomyśleć, co też czeka nas w tym wyjątkowym dniu. Nie zapominajcie o uśmiechu, to przecież Wasze wyjątkowe chwile i powinniście przeżyć je jak najlepiej i mieć piękne wspomnienia.

Nie wolno zapominać o zdrowym śniadaniu. Wszak kolejny posiłek zjecie zapewne dopiero na weselnej sali, a musicie mieć dużo energii już od rana. Zjedzcie zatem to, co Wam najbardziej smakuje, nie zaczynajcie dnia od mocnej kawy, po której możecie kiepsko się czuć.

Dodatkowe inspiracje na ślubny poranek

Pamiętajcie też o tym, by wyjść z domu nieco wcześniej, niż było to uprzednio planowane. Wszak może zdarzyć się jakiś korek, objazd, stłuczka – coś, co nie pozwoli Wam przemieścić się szybko z punktu A do punktu B. Jeżeli zaś pragniecie poznać kolejne porady dotyczące ślubnego poranka, zajrzyjcie jeszcze dziś na blog ślubny. U nas bowiem znajdziecie wszystko, co niezbędne do zorganizowania idealnego ślubu oraz perfekcyjnego wesela. Pomożemy Wam wybrać suknię ślubną, fotografa, kamerzystę, zespół muzyczny, garnitur, ślubne menu etc. Pozwólcie nam, byśmy dali Wam moc inspiracji! Zapraszamy!

 

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 790, dzisiaj: 1