weselne pojazdy

Sty

29

Weselne pojazdy – oryginalne pomysły na auto

Published by In Category Blog

W dniu ślubu i przyjęcia weselnego wszystko powinno być idealne – także dojazd do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego i na weselną salę. Dlatego w gorączce przygotowań para narzeczonych z całą pewnością nie może zapominać i o pojeździe, którym będzie się tego dnia poruszała. Okazuje się, że wybór jest niezwykle różnorodny, wbrew pozorom nie tylko nowoczesna biała, czarna czy srebrna limuzyna wchodzi w grę. Możliwości jest znacznie więcej, pora zatem nieco się rozejrzeć i sprawdzić, jakie weselne pojazdy się zakochanym parom oferuje.

Wybierzcie środek lokomocji, który kochacie!

Tak! Jeśli tyko pozwoli Wam na to odległość oraz warunki pogodowe, nie wahajcie się i wybierzcie taki środek lokomocji, który zwyczajnie uwielbiacie – nawet wtedy, kiedy nie jest on standardowy w przypadku ślubów. O czym mowa? Może być to chociażby motocykl, skutek czy rower/rowery.
Czasami zdarza się i tak, że pary mieszkające blisko kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego idą do ślubu pieszo. Gdy warunki pogodowe są sprzyjające, wygląda to niezwykle wzruszająco (niczym nawiązanie do czasów dawniejszych, kiedy to ludzie raczej samochodami nie podróżowali).

Dopasujcie pojazd do motywu przewodniego Waszego ślubu i wesela!

To bardzo istotna kwestia, bowiem jeśli na przykład planujecie ceremonię i przyjęcie weselne w stylu vintage, koniecznie powinniście podjechać autem typu ogórek. Jeśli zaś fascynują Was szczerze średniowieczne klimaty z księżniczkami i rycerzami w roli głównej, piękna biała karoca okaże się być dla Was przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Kiedy postanowiliście zaplanować Wasz dzień w stylu glamour, koniecznie powinniście zdecydować się na ekskluzywną, błyszczącą limuzynę, ona bowiem idealnie pasowała będzie do klimatu Waszej uroczystości. A może auto typu trabant czy syrenka? To idealne rozwiązanie, gdy fascynują Was klimaty retro. Na pewno Wasi goście będą szczerze zachwyceni!

Gdy nie planujecie konkretnego motywu przewodniego Waszego ślubu i wesela, a jedynie kolor przewodnik możecie spróbować znaleźć samochód takiej właśnie barwy, na pewno stanie się on przysłowiową wisienką na torcie. Przykład? Piękne, ekskluzywne przyjęcie pełne blasku złota? Złoty samochód to przysłowiowy strzał w dziesiątkę! Jeśli zaś uwielbiacie czerwień i to ją pragniecie włączyć jako główną barwę, czerwone auto to pomysł dla Was!

Weselne pojazdy w poszukiwaniu idealnego auta?

Jeśli nadal poszukujecie inspiracji w tej kwestii, nie jesteście przekonani, które rozwiązanie wybrać, macie wiele różnych pomysłów – wejdźcie już teraz na towesele.pl. Tu znajdziecie odpowiedź!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 531, dzisiaj: 1